Jak się nosić w tegorocznej jesieni?

Jesień za pasem, pora więc przygotować swoją jesienną garderobę, która zaowocuje w nowe, zaskakujące trendy. Jak co roku projektanci mody dali się ponieść wodzom fantazji i swojej nieograniczonej kreatywności. Co więc koniecznie musi znaleźć się w jesiennej garderobie każdej modnej kobiety?

Płaszcze, skóra, babcine wzorki…

Nie każdy chyba jest gotowy na to, aby zrozumieć dzisiejsze trendy. Tegoroczna jesień na prawdę pokaże się z dziwnej, modowej strony. Na polskich ulicach jesienią królować będą skórzane, długie płaszcze. Jest jednak pewien ważny warunek – muszą być dobrze dopasowane do sylwetki i co najważniejsze, muszą mieć dobrze dobrany pasek. Tylko wtedy będą na prawdę MODNE. Hitem kolorystycznym staną się ciężkie brązy, pudrowe róże i ogólnie stonowane, ale jednocześnie bardzo subtelne barwy. W jesiennych stylizacjach nie może zabraknąć również miejsca na ponadczasową kratkę, która to mimo upływu lat dalej jest bardzo dobrze odbierana przez społeczeństwo, które chętnie sięga po odzież z tym dość prostym, ale jednocześnie nadzwyczajnym motywem. Projektanci w swoich nowych kolekcjach w dalszym ciągu zabiegają również o asymetrię, która jakoś nie może odnaleźć się w polskiej codzienności.

Co stanie się z modą podczas tegorocznej jesieni?

Być może tej jesieni nastąpi w tej kwestii jakiś przełom? To dopiero się okaże. Być może tak właśnie będzie. Kobiety, które cenią swoją kolekcję apaszek i żabotów również nie poczują się tej jesieni zapomniane. W tym roku wszystko, co znajdzie się pod szyją będzie modne i trendy! Dużą rolę odgrywać będą również ciuchy w odcieniu metalicznego srebra. Babcine wzorki, luźne swetry i motyw litery X będą zdecydowanie na pierwszym miejscu wśród wzornictwa i kolorystyki. Jak widać tegoroczna moda jesienna pozostawia wiele do życzenia. Nie jesteśmy do niej jakoś szczególnie przekonani, ale pewnie osoby, które na bieżąco dopasowują się do rynkowych nowości nie omieszkają się jej przeciwstawić. Zobaczymy, być może faktycznie ta jesień będzie prawdziwym modowym renesansem, który wbrew pozorom przyjmie się w naszym kraju całkiem dobrze?

 

admin